Podklady na etikety

Potřebujete etikety a prací symboly ? Pošlete nám podklady mailem :

 

ETIKETY JSOU VAŠE NEJLEVNĚŠÍ REKLAMA – PROTO SI JEJICH OBSAH PEČLIVĚ ZVAŽTE !
Specifikujte nám etiketu pro představu se podívejte na soubor v příloze naší zprávy. Zejména pro velikost etikety je důležité nám uvést, jakým způsobem bude přišita a velikost přídavku pro švy.


Vyrobíme Vám vše podle Vašich představ.
Vaše představy zašlete v grafické podobě v CDR nebo Ai formátu. Pokud tohle nemůžete připravit  -  ustřihněte si velikost etikety z papíru (15, 20, 25 a 30 ,35, 40, 50 až 120 mm) napište do něj, co by tam mělo být, orientačně zakreslete logo, kde by měly být symboly údržby a další co chcete. Toto nám vyfoťte digi fotoaparátem a fotku nám pošlete mailem. My Vám vypracujeme grafickou podobu jednotlivých etiket k odsouhlasení.

Pro textilní výrobu vám nabízíme textilní etikety ošetřovací symboly dle normy, které určují materiálové složení a jiné nezbytné údaje pro manipulaci a ošetřování textilního výrobku podle druhu materiálů Vám symboly doplníme
Některé informace či inspiurace najdete na našich stránkách
Etikety děláme:


Klasické netřepivé Nylonové - materiál je netřepivý, všívá se jen jedním koncem do výrobku – tyto etikety jsou bílé a tisk na nich černý.

Černý Nylon s bílým tiskem, pro špatnou stálost tisku nevyrábíme a zákazníkům nedoporučujeme.

Saténové, které jsou exkluzivnější, ale jsou třepivé, proto musejí být všity do švu oběma konci !!!  Saténové etikety potiskujeme dvěma technologiemi :
1. černým transferovým tiskem


2. speciálním plnobarevným tiskem oděru a agresivnímu praní odolným tiskem
Jedná se také o švové etikety, flagy a etikety s různým způsobem všitíEtikety děláme v šířích 15, 20, 25 a 30 ,35, 40 a 50 mm, jiné šíře na vyžádání.

Podle ČSN EN ISO 3758 (80 0005) Textilie na symbolu by měl být uveden výrobce, eventuálně jeho logo, materiálové složení a způsob údržby, piktogramy