Prací symboly - textilní etikety druhy :

 

DODÁNÍ ETIKET DO TÝDNE

 


Náš E SHOP ETIKET
Zde si můžete přímo vybrat dle druhu a dle množství

 
1.Textilní tkaná stuha  - děláme dvě provedení - lesklá jako klasický satén nebo  plátnová vazba bez lesku - matné provedení.  Na ní může být jakákoliv barva podkladu stuhy, jakákoliv grafika a tisk. Hlavně si uvědomte, že stuha je v příčném směru paratelná – musí být oběma konci zašita či podehnuta certifikace Oko tex 100, trida 1 (pro děti do 3. let)
 
2.Nylonová stuha- bílá - je neparatelná v obou směrech, ale tisk na ní jen jednou barvou – černá, tmavě modrá, světlemodrá a oranžová. Je používaná  hlavně na klasické označení materiálového složení a symbolů údržby s logem a informacemi výrobce. certifikace Oko tex 100, trida 1 (pro děti do 3. let)
 
3.Našívací nebo Nažehlovací etikety jsou dodávány v různých rozměrech, jsou neparatelné ve všech směrech  s jakoukoliv grafikou. Tkaniny s různou hrubostí - dostava 12, 14 nebo 24 na centimetr, nebo jemná keprová tkanina. vyrobíme Vám libovlně barevnou grafiku - etiety jakéhokoliv tvaru - neparatelně zapravené
 
4.Textilní stuhy tkané keprové jsou dodávány v šířkách 20,25,30. Jsou hrubší textilní vazby jsou vhodné například na tašky, jeansovinu a podobně viz odkaz. Uvědomte si, že grafika na nich by měla být výrazná, bez malých detailů
 
5. Saténové etikety TTP barva bílá nebo černá, s černým, stříbrným nebo zlatým tiskem, certifikace Oko tex 100, trida 1 (pro deti do 3. let)
 
6. Kožené etikety a etikety z pratené eko kůže a další etikety, loga a další  v libovolných tvarech a velikostech s gravírovaným logem

 Každý oděvní výrobek musí být označený !!

Výroba textilních etiket

 Etikety mohou být tištěné  na bílém nebo černém podkladu, jednostranně. Jejich použití je výhodné tam, kde je žádoucí používat elegantní etikety s velkou variabilitou údajů, při spotřebě desítek až stovek etiket od dané varianty. Významnou výhodou těchto etiket je vysoká trvanlivost tisku, dobře snáší i nejtěžší způsoby ošetřování textilních výrobků. Proto jsou vhodné např. do pracovních oděvů či jeansových výrobků.

Použití:- tisk velikostních značek / S, M, L, XL, XXL, 36, 38 atd./
- tisk pracích, údržbových a textilních symbolů
- personalizace např. v nemocnicích, prádelnách a veřejných institucích
- pohřební ústavy – potisk smutečních stuh
- reklamní agentury – potisk stuh pro slavnostní příležitosti.
šíře etiket od 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 a 50 mm

 

Technologie termotisku pracích symbolů  je vhodná pro tisk proměnlivých údajů, pro symboly s velkým množstvím variant např. s velikostním označením, čár. kódem a podobně..

Materiál etikety je:
1. Povrstvený tkaný polyamid s velmi hladkým povrchem, tisk jednobarevný s možností prokreslení v detailech, je možné přetiskovat  loga a čárové kódy.
2. Tkaný satén - elegantní a efektní materiál v různých kvalitách a v barvě bílé nebo černé.

Etikety mohou být tištěné pouze  jednostranně. Jejich použití je výhodné tam, kde je žádoucí používat elegantní etikety s velkou variabilitou údajů, při spotřebě desítek až stovek etiket od dané varianty. Významnou výhodou těchto etiket je vysoká trvanlivost tisku, dobře snáší i nejtěžší způsoby ošetřování textilních výrobků. Proto jsou vhodné např. do pracovních oděvů či jeansových výrobků.

 


  Symbol můžete mít v různých velikostech tedy v různých šířích a délkách dle charakteru Vašeho výrobku.    

Zažádejte nás o cenovou nabídku