Prací symboly - textilní etikety

 Každý oděvní výrobek musí být označený !!

 Etikety mohou být tištěné  na bílém nebo černém podkladu, jednostranně. Jejich použití je výhodné tam, kde je žádoucí používat elegantní etikety s velkou variabilitou údajů, při spotřebě desítek až stovek etiket od dané varianty. Významnou výhodou těchto etiket je vysoká trvanlivost tisku, dobře snáší i nejtěžší způsoby ošetřování textilních výrobků. Proto jsou vhodné např. do pracovních oděvů či jeansových výrobků.

Použití:- tisk velikostních značek / S, M, L, XL, XXL, 36, 38 atd./
- tisk pracích, údržbových a textilních symbolů
- personalizace např. v nemocnicích, prádelnách a veřejných institucích
- pohřební ústavy – potisk smutečních stuh
- reklamní agentury – potisk stuh pro slavnostní příležitosti.
šíře etiket od 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 a 50 mm

 

Technologie termotisku pracích symbolů  je vhodná pro tisk proměnlivých údajů, pro symboly s velkým množstvím variant např. s velikostním označením, čár. kódem a podobně..

Materiál etikety je:
1. Povrstvený tkaný polyamid s velmi hladkým povrchem, tisk jednobarevný s možností prokreslení v detailech, je možné přetiskovat  loga a čárové kódy.
2. Tkaný satén - elegantní a efektní materiál v různých kvalitách a v barvě bílé nebo černé.

Etikety mohou být tištěné pouze  jednostranně. Jejich použití je výhodné tam, kde je žádoucí používat elegantní etikety s velkou variabilitou údajů, při spotřebě desítek až stovek etiket od dané varianty. Významnou výhodou těchto etiket je vysoká trvanlivost tisku, dobře snáší i nejtěžší způsoby ošetřování textilních výrobků. Proto jsou vhodné např. do pracovních oděvů či jeansových výrobků.

 


  Symbol můžete mít v různých velikostech tedy v různých šířích a délkách dle charakteru Vašeho výrobku.    

Zažádejte nás o cenovou nabídku